Kde se nacházíte: Úvodní strana > Aktuality

Nábor nových členů 2018 (23.01.2018)

TJ SOKOL ZLÍN ODDÍL SPORTOVNÍ GYMNASTIKY POŘÁDÁ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ. PŘIJĎTE SI VYZKOUŠET - PRVNÍ HODINA JE ZDARMA yes

Číst celou novinku

JUNIORSTROPHY (27.09.2017)

Mladé gymnasty TJ Sokola Zlín se zúčastnili mezinárodního turnaje JUNIORSTROPHY v Německém Cottbusu.

Zahajujeme cvičení - sezóna 2017/2018 (25.09.2017)

Začínáme 4.září.2017.
Trenéři výkonnostní gymnastiky se těší na stávající i nové nadšence tohoto sportu.
Přihlaste své děti do TJ Sokol Zlin, místa s dlouholetou tradicí a zkušenými odborníky.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ve sportovní gymnastice pro rok 2016 - Třinec - 11. - 12. 6. 2016 (25.09.2017)

V sobotu a nedělí, 11 - 12.6. 2016 se v Třinci uskutečnilo Mistrovství ČR kategorii kadet, junior, senior. Náš oddíl reprezentovali 4 gymnasté a jedna gymnastka. V kategorií kadetů poprvé závodil Jan Hambálek, v kat. juniorů byli dva borci - Lukáš Bajer ( 10 místo ) a Šimon Ott ( 12 místo ). bohužel ne všechno nám vyšlo, ale i přes to Lukáš vybojoval 3 místo ve finálové účasti (viz. výsledky na naších stránkách). V kat. mužů obsadil Jakub Šamša 4 místo. Jakub kvůli studiu v zahraničí dlouhou dobu netrénoval, a proto je jeho výsledek velmi mile překvapující (viz výsledky). V kat. kadetek se také poprvé zúčastnila Anna-Kateřina Kalačová. Letošní velmi kvalitní Mistrovství tak pro náš oddíl dopadlo velmi dobře. Celkové výsledky naleznete zde.

Jarní závod sezóny - 1. - 2. liga - Brno - 19. 6. 2016 (22.06.2016)

V nedělí 19. 6. proběhl v Brně poslední závod jarní sezóny - 1 liga můžu a liga mládeže. Náš oddíl byl představen v lize mládeže a opravdu byl nejmladší. Běhal, Kopecký, Daněk a Maršálek obsadili  v družstvech  4. místo. Od 3. místa je dělilo jen 3,5 desetiny. Věříme, že v druhém kole které proběhne na podzim, budeme na stupních vítězů. Výsledky závodu ligy naleznete zde.

Mistrovství České republiky družstev a jednotlivců ve sportovní gymnastice pro rok 2016 - Třinec - 4. - 5. 6. 2016 (13.06.2016)

Mistrovství ČR žákovských kategorii v Třinci se zlínským mladým gymnastům povedl. Ve všech třech žákovských kategoriích dosáhli na stupně vítězů. Mistrovský titul vybojovalo družstvo mladších žáku, starší a nejmladší žáci skončili třetí. Jonáš Běhal a Michal Kopecký získali stříbro ve svých kategoriích. Byl to boj a zlínská mládež to ustála. Výsledky naleznete zde.

Otevřený přebor ČOS mužských složek - 15. 5. 2016 (17.05.2016)

V sobotu, 14. 5. proběhl v Brně otevřený přebor ČOS mužských složek. Náš oddíl reprezentovalo 16 chlapců ve všech kategoriích. Jednalo se o "malé mistroství" ČR a zlínská výprava byla dle výsledků dostatečně úspěšná! Zažili jsme jak vzlety, tak i pády, ale můžeme říci, že příprava na červnové mistrovství ČR proběhla podle plánu. Výsledky naleznete zde

Memoriál Jozefa Pajora, Košice 30. 4. 2016 (07.05.2016)

Zlínští gymnasté se o víkendu zúčastnili Memoriálu Josefa Pajora v Košicích. Jednalo se již o 39. ročník a Sokol Zlín byl zastoupen ve všech 4 kategoriích. Výprava dopadna velmi úspěšně a zlíňáci dominovali hned ve dvou kategoriích. Jednalo se tak o další úspěšný krok v přípravě na Mistrovství ČR v Třinci. Výsledky naleznete v menu VÝSLEDKY.

PROSTĚJOVSKÁ GYMNASTICKÁ MIMINA (25.04.2016)

Již XXXII. ročník Gymnastických mimin pořádaných v Prostějově. My jsme měli samozřejmě také své zastoupení. A jak to dopadlo? To se dozvíte zde ve výsledcích.

Moravská liga - 1. kolo - ROSICE - 17. 4. 2016 (22.04.2016)

Opět další úspěšný závod našich svěřenců. Výsledky najdete v kategorii výsledků. Pokud byste se rádi podívali, kdo že to stál "na bedně" vítězů, odkaz na fotogalerii zde: Moravská liga - 1. kolo - Rosice

Výsledky XXXVII.ročníku memoriálu prof. Antonína Součka (07.04.2016)

Naši mladší žáci se zúčastnily memoriálu prof. Antonína Součka a můžeme dle výsledků konstatovat, že se jednalo o velice silný a úspěšný závod. V závodu mladších žáků se účastnilo 15 družstev z celé České republiky a jedno družstvo z Košic. Výsledky tohoto závodu naleznete na stránce Výsledky